آیا اینستاگرام هنگام اسکرین شات به شما اطلاع می دهد؟

آیا اینستاگرام هنگام اسکرین شات به شما اطلاع می دهد؟

اعلان تصویر صفحه اینستاگرام ممکن است نگرانی قابل توجهی برای کسانی که از همه چیز در اینستاگرام عکس می گیرند باشد! نمی توان آن ها را سرزنش کرد؛ زیرا با وجود این همه محتوای جذاب و سرگرم کننده در اینستاگرام، تلاش زیادی برای مقاومت در برابر وسوسه تصویر صفحه نیاز دارد.

اما اگر بدانید که اینستاگرام دقیقاً چه موقع و در کجا به دیگران اطلاع می دهد که از آن ها اسکرین شات می کنید، ممکن است برای شما راحت باشد. بیایید ببینیم اینستاگرام از نظر ارسال اعلان در هر یک از موارد زیر چه کاری انجام می دهد:

اینستاگرام هنگام اسکرین از صفحه دایرکت به شما اطلاع می دهد؟

بله، اینستاگرام در جدیدترین به روزرسانی خود، قابلیتی به نام Vanish Mode اضافه کرده است که در صورت ضبط پیام های مستقیم شما(DM)یا گرفتن عکس از صفحه، اعلانی را نشان می دهد و ارسال می کند. این گزینه در حال حاضر فقط برای پیام های مستقیم اینستاگرام در دسترس است.

با این حال، به طور رسمی برای همه کاربران راه اندازی نشده است و به نظر می رسد که به زودی راه اندازی می کنند. به نظر می رسد اینستاگرام می خواهد با این ویژگی جدید به حریم خصوصی کاربران اهمیت دهد. با این حال، برای استفاده از اعلان عکس صفحه برای پیام های مستقیم اینستاگرام، باید آن را به حالت (پنهان و رمزگذاری شده) یا Vanish تغییر دهید.

آیا اینستاگرام هنگام عکس گرفتن از استوری به شما اطلاع می دهد؟

اینستاگرام یک بار شروع به ارسال اعلان برای داستان های نمایش داده شده در فوریه 2018 کرد اما آن ها درست پس از چند ماه، در ژوئن 2018 متوقف شدند. اکنون می توانید هر داستان(لستوری) را به صورت ناشناس اسکرین شات کنید.

مطلب مرتبط: حل مشکل کار نکردن نوتیفیکشن در گوشی آیفون

ممکن است بسیاری از کاربران برای محافظت از حساب های خود در برابر به اشتراک گذاشتن مطالب بدون اجازه به اعلان های عکس صفحه اینستاگرام نیاز داشته باشند. با این وجود، روش های دیگری نیز برای نظارت بر افرادی که تصاویر شما را به اشتراک می گذارند. (اگر به صورت عمومی به اشتراک می گذارند) از طریق جستجوی تصاویر گوگل وجود دارد.

برخی دیگر از کاربران ممکن است بخواهند حساب های خود را رشد دهند . آن ها از ابزارهای واقعی مانند ربات اینستاگرام، ابزار تجزیه و تحلیل اینستاگرام یا هر نرم افزار دیگری استفاده می کنند. هرچند هیچ ابزار دیگری در دسترس نیست تا بفهمید چه کسی در پروفایل، پست ها یا استوری های شما جاسوسی می کند.

آیا اینستاگرام هنگام اسکرین شات به شما اطلاع می دهد؟

حتی اگر حساب خود را به یک حساب کاربری تغییر دهید، نمی دانید چه کسی پست های شما را به اشتراک گذاشته است. اینستاگرام به شما اطلاع می دهد که فقط تعداد اشتراک ها، بازدیدها، نه کسانی که عکس های صفحه را گرفته یا پست ها و داستان ها(استوری) را به اشتراک گذاشته اند، هستند.

هنوز هیچ خبری مبنی بر این موضوع منتشر نشده است. اما دور از انتظار نیست که به زودی (یا هر زمان دیگر)، چنین ویژگی را به برنامه اضافه کنند و ما را در مورد آن آگاه نکنند. بنابراین؛ همیشه به جدیدترین به روزرسانی ها و تغییرات نگاه داشته باشید.

جایگزین: می توانید داستان(استوری) مورد نظر خود را با شخص دیگری به اشتراک بگذارید تا به صندوق ورودی (پیام از دایرکت) یا DM شما ارسال شود. اما پیام ذخیره شده پس از ناپدید شدن داستان غیرفعال می شود.

اعلان تصویر صفحه در حال حاضر در دسترس نیست.

اگر به دنبال یک برنامه شخص ثالث برای اعلان تصویر صفحه اینستاگرام هستید، باید در اینجا اعتراف کنم که چنین برنامه ای وجود ندارد  و کسانی که آرامش را برای شما انجام می دهند یک کلاهبرداری هستند. مراقب این برنامه ها باشید و اجازه دسترسی به حساب اینستاگرام خود را به آن ها ندهید.

علاوه بر این، ممکن است بپرسید که آیا مزایای اعلان عکس صفحه نمایش اینستاگرام برای کاربران وجود دارد؟

من جواب می دهم بله و نه.

مزیت آن این است که مردم را از سرقت کارهای دیگران بازمی دارد و باعث افزایش احساس خودآگاهی در بین کاربران اینستاگرام می شود. نکته منفی این ویژگی این است که اگر شخصی در اینستاگرام مورد سوء استفاده قرار گرفته و      می خواهد اسناد و سرنخ ها را به صورت ناشناس جمع آوری کند، اعلان های عکس صفحه کاملاً غیرممکن است.

اما آنچه بیش از همه آشکار است این است که این مسئله هم به نفع و هم به مخالفت با حریم خصوصی کاربران اینستاگرام است و متعادل سازی این موضوع کاری است که در هفته ها و ماه ها قابل انجام نیست.

آیا اینستاگرام هنگام اسکرین شات کردن یک پست به شما اطلاع می دهد؟

خوشبختانه؛ هیچ کس حتی صاحب پست، سرنخی از این که چه زمانی و از کدام محتوا عکس صفحه را گرفته اید، نخواهد داشت. بنابراین، اکنون می توانید وقت خود را اختصاص داده و به همان تعداد که می خواهید عکس از صفحه بگیرید و هیچ کس هرگز نمی داند (به جز خود اینستاگرام).

جایگزین: می توانید پستی را که می خواهید نگه دارید، علامت گذاری کنید. فقط روی نماد نشانک در زیر پست ضربه بزنید تا در اینستاگرام شما ذخیره شود. اما اگر مالک پست اصلی را حذف کند، پست ذخیره شده از بین می رود.

  • تصویر از (لایو) زنده اینستاگرام

هیچ کس در مورد تصویری که از اینستاگرام خود به صورت زنده گرفته شده مطلع نمی شود. اینستاگرام هنوز در به روزرسانی های بعدی خود چنین ویژگی را اعلام نکرده است، بنابراین آرام باشید و تصویر از لایو بگیرید!

  • عکس صفحه از نظرات اینستاگرام

خوشبختانه؛ چنین ویژگی در اینستاگرام وجود ندارد. در صورت سوء استفاده یا ادعای لازم می توانید آزادانه اسکرین شات بگیرید و از آن ها استفاده کنید.

  • عکس صفحه نمایش dm / chat اینستاگرام(چت و دایرکت)

اگر عکسی را که شخص دیگر از طریق دوربین DM(پیام های دایرکت) گرفته است، اسکرین شات کرده و برای شما ارسال کرده است، یک اعلان عکس صفحه اینستاگرام برای وی ارسال می شود. بهتر است، ابتدا اجازه بگیرید و سپس عکس آن ها را اسکرین شات کنید.

 گرفتن عکس از عکس های ارسال شده در DM که مستقیماً توسط دوربین DM گرفته شده، به مالک اطلاع می دهد.

چگونه می توان بدون اطلاع دادن اسکرین شات گرفت؟

اگر نمی خواهید فردی متوجه شود شما در حال ضبط یا گرفتن عکس از صفحه هستید، می توانید از ابزارهای دیگر استفاده کنید. اگرچه، اینستاگرام استفاده از چنین ابزاری را برای ضبط محدود کرده است. به عنوان مثال؛ اگر از برنامه های ضبط کننده استفاده می کنید، ممکن است صدا را ضبط کند اما خود صفحه را ضبط نمی کند. پس از پایان ضبط، صدا و صفحه سیاه نشان داده می شود.

با این حال؛ می توانید از نسخه دسکتاپ استفاده کنید و صفحه را با استفاده از ابزارهای موجود ضبط کنید. در اینجا محبوب ترین ابزارها را برای ضبط صفحه نمایش معرفی می کنم:

  • Loom 2.0

ضبط صفحه با یک کلیک.

ایموجی، ضبط و به اشتراک گذاری فیلم ها در خانه هرگز آسان نبوده است. اکنون برای ضبط ویدیوی Loom ، Chrome را روی دسک تاپ باز کنید. مشتریان خود را به روز نگه دارید، فرهنگ شرکت خود را بسازید و آن را حفظ کنید و به راحتی بازخورد محصولات خود را به تیم خود ارائه دهید.

  • برنامه ریزی عکس از صفحه LambdaTest

عکس های صفحه را در فواصل زمانی مشخص به صورت خودکار بگیرید. برنامه ریز عکس از صفحه LambdaTest  عکس های صفحه تمام صفحه خودکار را از 25 صفحه مختلف در مرورگرهای مختلف انتخاب می کند و از همه مهمتر، می توانید هنگام گرفتن عکس از صفحه خودکار کنید.

  • میکرولینک برای عکس از صفحه

هر وب سایتی را به صفحه نمایش تبدیل می کند.

از هر وب سایتی عکس بگیرید. فقط یک URL وارد کنید و یک عکس فوری دریافت خواهید کرد که از CDN جهانی ارائه می شود. می توانید با استفاده از بقیه قابلیت های Microlink API ، آن را مستقیماً از مارک استفاده کنید.

  • ضبط از صفحه

ضبط کننده صفحه نمایش بدون تبلیغ و تبلیغات در مرورگر شما.

با توجه به اینکه بیشتر از گذشته ما در خانه کار می کنیم، نیاز فزاینده ای برای نشان دادن آنچه در صفحه شما است به یک شخص افزایش می یابد. به همین دلیل صفحه ضبط کننده صفحه را ساختم! این یک برنامه وب پیشرفته مدرن و حداقل است. 100٪ رایگان خصوصی. هیچ علامت آبی وجود ندارد. بدون تبلیغات بدون محدودیت ضبط!

  • عکس از صفحه – ضبط صفحه توسط OneMob

ضبط، ارسال و پیگیری فیلم برای حرفه ای ها

  • Ilos

ضبط صفحه نمایش به طور ساده

در مجموع

اگر در هر مکان از اینستاگرام مانند پست، نظرات، داستان(استوری)، لایو و غیره اسکرین شات بگیرید، اینستاگرام به کسی نمی گوید. همچنین هیچ خبری برای فعال سازی مجدد اعلان های تصویر صفحه اینستاگرام وجود ندارد و به نظر می رسد برای همیشه متوقف شده است.

اگر هم دچار اعتیاد به اینستاگرام هستید پیشنهاد می کنیم مطلبی که در این باره نوشته ایم را مطالعه کنید تا اعتیاد به اینستاگرام را یک بار برای همیشه کنار بگذارید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا