بهترین ربات دانلود عکس پروفایل اینستاگرام دیگران چیست؟

بهترین ربات دانلود عکس پروفایل اینستاگرام دیگران چیست؟

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی محبوب در سراسر دنیا و به خصوص در کشور ما است. یکی از چالش ها و محدودیت هایی که کاربران اینستاگرامی با آن مواجه هستند، امکان باز کردن و دانلود عکس های پروفایل کاربران است. عکس پروفایل در اینستاگرام در واقع همان تصویر کوچکی است که در گوشه سمت چپ و در بالا پروفایل کاربران نمایش داده می شود.

به دلیل آن که به صورت مستقیم نمی توانید اقدام به دانلود عکس پروفایل اینستاگرام کنید، این امکان برای شما وجود دارد تا بتوانید از طریق ربات ها این محدودیت را دور زده و به این هدف دست پیدا کنید. شما می توانید با استفاده از این ربات ها عکس پروفایل کاربران مورد نظر خود را با کیفیت قابل توجهی دانلود کرده و به آن ها دسترسی پیدا کنید.

در همین راستا در این مطلب قصد داریم تا شما را با بهترین ربات های دانلود عکس پروفایل اینستاگرام آشنا کرده و در مورد هر یک از این ربات ها اطلاعات کاملی را ارائه دهیم.

ربات تلگرام Regram

یکی از ربات های اینستاگرام که برای دانلود از این شبکه اجتماعی طراحی و برنامه نویسی شده، ربات دانلود Regram است. این ربات در کنار امکان دانلود عکس پروفایل اینستاگرام، ویژگی های دیگری نظیر امکان دانلود پست ها را نیز به شما ارائه می دهد.

از آن جایی که Regram یک ربات تلگرام است شما می توانید در این پیام رسان به سراغ آدرسRegrambot@  آمده و از این طریق به ربات Regram دسترسی پیدا کنید.

به منظور استفاده از این ربات تنها کافی است تا آیدی یا نام پیج مورد نظرتان را وارد کنید. شما می توانید نام پیج را به تنهایی وارد کرده و به عنوان مثال می توانید آیدی PinkFloyd را وارد این بات کنید. از سوی دیگر شما می توانید نام پیج با پیشوند @ وارد کنید؛ برای مثال @pinkfloyd آیدی صفحه PinkFloyd است.

در نهایت نیز این امکان برای شما وجود دارد تا بتوانید URL پیج اینستاگرام را وارد کرده و از این طریق پیج خود را به این ربات متصل کنید؛ به این صورت که باید آدرس را به شکل  https://instagram.com/pinkfloyd وارد ربات کنید تا صفحه PinkFloyd به شما نمایش داده شود.

ربات InstaSave_bot

یکی دیگر از ربات های تلگرام که استفاده از آن به شما این امکان را می دهد تا بتوانید اقدام به دانلود محتواهایی نظیر عکس پروفایل اینستاگرام کنید، ربات InsataSave_bot است. این ربات اینستاگرام به شما کمک می کند تا در کنار دانلود عکس پروفایل اقدام به دانلود پست، استوری، فیلم و عکس های موجود در یک صفحه کنید.

استفاده و دسترسی به این ربات آسان است و برای انجام این کار باید به تلگرام آمده و عبارت InstaSave_bot را جستجو کنید تا بتوانید به ربات InstaSave دسترسی پیدا کرده و از این ربات استفاده کنید.

برای استفاده از این ربات باید دکمه Start را زده و سپس باید اسم صفحه اینستاگرامی را که می خواهید عکس پروفایل آن را دریافت کنید را با پیشوند @ وارد کنید. پس از وارد کردن نام صفحه مورد نظرتان، عکس پروفایل و بیو آن صفحه به شما نمایش داده می شود و سپس می توانید محتواهای مختلف این صفحه را دریافت کنید.

ربات دانلود از اینستاگرام Ippgbot

یکی دیگر از ربات هایی که در تلگرام وجود دارد و استفاده از آن به شما این امکان را می دهد تا بتوانید اقدام به دانلود عکس پروفایل با کیفیت بالا کنید، Ippgbot  است. به منظور دسترسی به این ربات باید Ippgbot را در تلگرام جستجو کرده و سپس این بات را انتخاب کنید.

پس از ورود به ربات باید روی گزینه start بزنید و سپس آیدی یا لینک پروفایل مورد نظر خود در اینستاگرام را در ربات وارد کنید و در نهایت این سرویس اطلاعات مختلف آن صفحه را به شما نمایش می دهد و می توانید مواردی نظیر عکس پروفایل اینستاگرام را از این طریق دانلود کنید.

ربات دانلود عکس پروفایل instaprofile

یکی دیگر از ربات هایی که محدودیت دانلود عکس پروفایل از اینستاگرام را از بین می برد،instaprofile  است. در صورتی که قصد دارید تا از این ربات استفاده کنید تنها کافی است عبارت  instaprofile_bot را جستجو کرده و سپس به این ربات دسترسی پیدا کنید.

استفاده از این ربات راحت بوده و شما می توانید پس از Start کردن این ربات در تلگرام تنها با وارد کردن آیدی صفحه مورد نظرتان به عکس پروفایل آن حساب دسترسی پیدا کنید.

استفاده از ربات اینستاگرام سایت ربات پک

بی شک یکی از برترین ربات هایی که با استفاده از آن می توانید محدودیت های اینستاگرام را از بین برده و به صورت حرفه ای از این شبکه اجتماعی استفاده کنید، ربات پک است. این پکیج در کنار ارائه ربات های حرفه ای که قابلیت های مختلفی نظیر دانلود عکس پروفایل را در اختیار شما قرار می دهد، آموزش های ویدیویی را نیز به شما ارائه می کند. استفاده از این ویدیوهای آموزشی به شما اجازه می دهد تا بتوانید به صورت حرفه ای از ربات های موجود در ربات پک استفاده کرده و از این طریق نیازهای خود را برطرف و محدودیت های مختلف اینستاگرام را دور بزنید.

دانلود عکس پروفایل حساب های پرایوت در اینستاگرام

یکی از سوالات بسیار مهمی که از سوی کاربران پرسیده می شود این است که آیا می توان عکس پروفایل حساب های خصوصی اینستاگرام را دانلود کرد یا خیر؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که از آن جایی که عکس پروفایل جز محتوایی است که حتی در حساب های پرایوت نیز به تمامی کاربران نمایش داده می شود، اگر از ربات های دانلود عکس پروفایل استفاده کنید می توانید حتی تصاویر پروفایل کاربران پرایوت را نیز با کیفیت بالا دانلود کنید.

حرف آخر

در این مطلب نگاهی به ربات های اینستاگرام انداخته و تلاش کردیم تا شما را با برترین ربات هایی آشنا کنیم که با استفاده از آن ها می توانید عکس پروفایل سایر کاربران را دانلود کرده و از این طریق به این عکس ها دسترسی پیدا کنید. همان طوری که مشاهده کردید از بین بات های مختلف، ربات پک بهترین و حرفه ای ترین گزینه است که برای انجام این کار می توانید به سراغ آن بروید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا