ربات تبدیل آیدی اینستاگرام به شماره حقیقت دارد؟

ربات تبدیل آیدی اینستاگرام به شماره

اینستاگرام با میلیون ها حساب کاربری فعال امروزه یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در جهان است و در ایران نیز اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی می‌باشد.

شما می توانید از طریق اینستاگرام با افراد مختلف ارتباط برقرار کنید و پست ها و استوری های کاربران را مشاهده کرده و همچنین تصاویر و ویدیوهای خود را از طریق این شبکه اجتماعی با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

بر اساس قوانین اینستاگرام در صورتی که قصد دارید تا در اینستاگرام حساب ایجاد کنید لازم است تا شماره تلفن خود را وارد کرده و یا از طریق ایمیل خود اکانت اینستاگرام تان را راه اندازی کنید.

یکی از چالش هایی که ممکن است در اینستاگرام با آن مواجه شوید تبدیل آیدی اینستاگرام به شماره تلفن است که اینستاگرام چنین امکانی را به شما نمی دهد. به منظور پاسخ به این سوال که آیا ربات اینستاگرام تبدیل آیدی اینستاگرام به شماره حقیقت دارد یا خیر با ما همراه باشید تا به بررسی این مسئله پرداخته و روش های جایگزین را نیز به شما آموزش دهیم.

ربات تبدیل آیدی اینستاگرام به شماره

افرادی که قصد دارند تا اقدام به تبدیل آیدی اینستاگرام به شماره کنند ممکن است با ربات های مختلفی مواجه شوند. به دلیل قوانین اینستاگرام هیچ امکانی برای تبدیل آیدی اینستاگرام به شماره تلفن وجود ندارد و ربات هایی که در این زمینه تبلیغ می شوند فیک بوده و حقیقت ندارند.

مطلب مرتبط: بهترین ربات دانلود استوری اینستاگرام

البته روش های غیر مستقیمی وجود دارد که می توانید با استفاده از آن شماره های کاربر مورد نظر خود را پیدا کنید که در ادامه شما را با این تکنیک ها آشنا می کنیم.

بررسی بیو پروفایل

یکی از تکنیک ها برای پیدا کردن شماره کاربران در اینستاگرام، بررسی بیو در پروفایل اینستاگرام است. از آن جایی که این احتمال وجود دارد تا کاربران مدنظر شما شماره تلفن خود را در بخش بیو پروفایل اضافه کرده باشند، شما می توانید به راحتی و بدون استفاده از ربات خاصی تنها با بررسی بیو پروفایل کاربران شانس خود را برای پیدا کردن شماره کاربر مورد نظرتان امتحان کنید.

بررسی پروفایل کاربران در سایر شبکه های اجتماعی

در کنار بیو اینستاگرام ممکن است کاربران اینستاگرام شماره موبایل خود را در سایر شبکه های اجتماعی یا وب سایت خود قرار داده باشند. اگر از طریق بیو اینستاگرام نتوانستید شماره کاربر مورد نظر خود را پیدا کنید پیشنهاد می شود که سایر شبکه های اجتماعی کاربر مورد نظر خود را بررسی کنید تا از طریق آن بتوانید شماره کاربر مورد نظر خود را از وب سایت ها و شبکه های اجتماعی پیدا کنید.

شما می توانید لینک پروفایل کاربران در سایر شبکه های اجتماعی را از طریق بیو اینستاگرام دریافت کرده و از صفحه آن ها بازدید کنید تا ببینید آیا کاربران مورد نظر شما اطلاعات تماس خود را در این صفحات قرار داده اند یا خیر؟

نکته مهم این است که اکثر شرکت ها، وبلاگ نویسان و حتی برخی از کاربران عادی اینستاگرام اطلاعات تماس خود را در وب سایت شخصی شان ذکر می کنند تا مشتریان بتوانند بدون دردسر با آن ها ارتباط برقرار کنند.

استفاده از قابلیت Contact اینستاگرام

در کنار روش های گفته شده، یکی از آسان ترین راه ها برای دریافت شماره تلفن اشخاص از اینستاگرام بررسی  پروفایل کاربر و استفاده از قابلیت Contact اینستاگرام است.

اینستاگرام به کاربران در پلتفرم خود اجازه می دهد تا اطلاعات تماس خود را در صفحه پروفایل شان قرار دهند؛ برای مثال اینستاگرام هنگام ساخت یک اکانت بیزینس به کاربر اجازه می دهد تا جزئیاتی مانند ایمیل، شماره موبایل، وب سایت و… را وارد کنند.

بنابراین اگر به دنبال شماره تلفن یک کاربر در اینستاگرام هستید لازم است تا پروفایل کاربر مورد نظر خود را بررسی کرده و روی دکمه  Contact بزنید و اگر کاربر اینستاگرام شماره تلفن خود را در اکانت خود قرار داده باشد می توانید شماره کاربر را از این طریق مشاهده کنید.

حرف آخر

در حالی که هیچ راه مستقیمی برای به دست آوردن شماره تماس یک کاربر از طریق اینستاگرام وجود ندارد، اگر کاربری اطلاعات تماس‌ خود را به بیو اضافه کرده باشد می توانید از تکنیک های بیان شده در بخش های قبلی برای پیدا کردن شماره کاربران استفاده کنید.

همچنین بررسی وب سایت و سایر شبکه های اجتماعی کاربران از دیگر روش هایی است که می توانید از طریق آن شماره کاربر مورد نظر خود را پیدا کنید که البته برای رسیدن به این هدف باید کمی جستجو کنید و از طریق روش های گفته شده تلاش کنید تا شماره کاربر مورد نظر خود را بدست آورید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا