درباره ما

درباره ما

سایت ربات پک ابتدا در سال 1397 نسخه اولیه خود را ارائه داد، در آن سال ها تمرکز زیادی بر روی سایت نداشتیم و هدفمان بیشتر توسعه پکیج و آموزش و تحقیق بود، تست های زیادی بر روی پیج های اینستاگرام های مختلفی انجام دادیم تا بتوانیم یک آموزش جامع و درست برای بخش آموزش پکیج ربات پک ضبط کنیم.

که خوشبختانه در این چند سال توانستیم در این زمینه موفق باشیم، به طوری که با آموزش ربات پک می توانید احتمال بلاک شدن پیج خود را به زیر یک دهم درصد برسانید که البته اگر هم بلاک شوید، خطری ندارد فقط برای مدتی نمی توانید کسی را لایک و فالو کنید.

در سال 1398 روند را بهتر کردیم و بر روی تبلیغات کلیکی وبسایت ربات پک کار شد تا اینکه درنهایت در شروع سال 1399 بر روی سئوی سایت کار کردیم و با کلمه ربات اینستاگرام توانستیم به صفحه اول گوگل برسیم.

در سال 1399 با صفحه ساز المنتور قالب ربات پک مجددا طراحی شد، با اینکه اولین قالبی بود که توسط تیم ما با المنتور طراحی میشد، توانست رضایت کاربران را به دست بیاورد و رابط کاربری خوبی داشته باشد.

تا اینکه در نهایت در سال 1401 قالب سایت مجددا با صفحه ساز جناح ساخته شد و سایت به طور کلی آپدیت شد و استراتژی های جدید به آن اضافه شد، هدف از این آپدیت: کم حجم کردن سایت، ساده سازی، سبک کردن و ارتقای ربات های درون پکیج بود.

از شما ممنونیم که در این 4 سال کنار ما بودید، امیدواریم به همین روال بتوانیم خدمات ربات اینستاگرام را به شما عزیزان ارائه دهیم زیرا هرسال اینستاگرام حساس تر خواهد شد و مشخص نیست تا چه سالی بتوانیم به فعالیت خود ادامه دهیم.

دکمه بازگشت به بالا