بهترین ربات اینستاگرام برای آیفون IOS چیست؟

بهترین ربات اینستاگرام برای آیفون

دارندگان گوشی های آیفون و سیستم عامل iOS همواره این سوال بسیار مهم را مطرح می کنند که آیا با توجه به شرایط سیستم عامل iOS برای این پلتفرم نیز ربات های اینستاگرام وجود دارد یا خیر؟

به منظور پاسخ به این سوال باید گفت که در حال حاضر ربات های مختلفی برای سیستم عامل iOS و گوشی های آیفون تولید شده است؛ با این حال پیشنهاد ما این است که اگر گوشی آیفون دارید به سراغ ربات های تحت وب بروید و از این دسته ربات ها اینستاگرام استفاده کنید.

در همین راستا در این مطلب قصد داریم تا شما را با بهترین ربات اینستاگرام برای آیفون IOS آشنا کرده و در مورد هر یک از این ربات ها اطلاعات کاملی را ارائه دهیم تا بتوانید باعث افزایش لایک اینستاگرام و فالوور خود شوید.

Seek Socially

ربات اینستاگرام Seek Socially برای آیفون

Seek Socially یکی از بهترین ربات های موجود برای گوشی آیفون است و نکته مهمی که در مورد Seek Socially باید بدانید آن است که این ربات اینستاگرام مجهز به هوش مصنوعی بوده و استفاده از آن به شما کمک می کند تا با سرعت بالایی در این شبکه اجتماعی رشد کنید. Seek Socially از طریق لایک کردن پست ها، مشاهده استوری ها و همچنین فالو یا آنفالو کردن به صورت خودکار به رشد اکانت شما کمک می کند.

Kicksta

ربات Kicksta

Kicksta یکی دیگر از ربات های اینستاگرام است که کاربران سیستم عامل iOS می توانند از آن استفاده کنند. با کمک این ربات شما می توانید اقدامات مختلفی را در اکانت خود اتوماتیک کرده و از این طریق تعداد فالوورهای خود را افزایش دهید. این ربات به طور خودکار پست ها را لایک کرده، کاربران را فالو و آنفالو می کند، نظر می دهد، استوری ها را مشاهده و دایرکت ها را بررسی می کند.

همچنین ربات Kicksta امکان تنظیم سرعت را دارید و استفاده از آن باعث می شود تا الگوریتم های اینستاگرام متوجه این ربات نشده و بتوانید به صورت ایمن از Kicksta استفاده کنید.

Growthoid

Growthoid برای کاربران آیفون

Growthoid یک ربات مخصوص رشد و مدیریت پروفایل اینستاگرام است. این ربات به شما کمک می کند تا بتوانید از طریق تعامل با سایر کاربران وضعیت حساب خود را بهبود ببخشید. در کنار انجام کارهای مختلف اینستاگرام به صورت اتوماتیک، ربات Growthoid به شما کمک می کند تا بتوانید برخی از کاربران را به عنوان مخاطب هدف خود در نظر بگیرید و سپس این ربات با این دسته از کاربران تعامل بیشتری خواهد داشت؛ این ویژگی باعث می شود تا فعالیت های شما در اینستاگرام هدفمند شده و بتوانید با بازدهی بیشتری از این ربات استفاده کنید.

Nitreo

 ربات اینستاگرام Nitreo

در صورتی که قصد دارید تا به صورت ارگانیک اقدام به افزایش فالوور در اینستاگرام کنید پیشنهاد ما این است که از بین ربات های اینستاگرام برای آیفون به سراغ Nitreo آمده و از این ربات استفاده کنید.

Nitreo در کنار ویژگی های مختلفی که در اختیار شما قرار می دهد، اطلاعات مختلفی از مدیریت حساب اینستاگرام را نیز به شما ارائه می کند. این مسئله باعث می شود تا اکانت شما تعاملات واقعی با کاربران واقعی داشته باشد و از این طریق بتوانید با استفاده از این ربات به صورت طبیعی اقدام به جذب فالوور کنید.

همچنین برخلاف اکثر ربات های اینستاگرام که حجم بسیار زیادی از کاربران را فالو می کنند و این مسئله باعث شلوغ شدن فید شما می شود، در Nitreo فالو کردن کاربران به نحوی انجام می شود که فید شما شلوغ نمی شود و حساب شما به عنوان اسپمر شناخته نخواهد شد.

Flock Social

مدیریت حساب با Flock Social

در صورتی که به دنبال مدیریت حرفه ای حساب خود هستید لازم است تا به صورت روزانه وضعیت حساب خود و آمارهای آن را بررسی کنید و این مسئله باعث می شود تا بتوانید به راحتی نقاط ضعف و قوت حساب خود را پیدا کرده و از این طریق به بهتر شدن وضعیت اکانت خود کمک کنید.

برای رسیدن به این هدف پیشنهاد ما این است که از ربات  Flock Social استفاده کنید. ربات Flock Social مجهز به ابزارهای تحلیلی است که به شما کمک می کند تا درک فوق العاده ای در مورد عملکرد روزانه اکانت خود داشته باشید. این ویژگی باعث شده تا بسیاری از افراد که قصد دارند تا در کنار اتوماتیک کردن فعالیت های مختلف در اینستاگرام دید بهتری نسبت به اکانت خود و وضعیت آن پیدا کنند به سراغ ربات Flock Social آمده و از ویژگی های این ربات استفاده کنند.

Inflact بهترین ربات آیفون

Inflact یکی از ربات های اینستاگرام است که می توانید در گوشی های آیفون از آن استفاده کنید. در این ربات شاهد ابزارهای مختلفی هستیم که برای افزایش فالوور اینستاگرام از طریق تعامل با سایر کاربران می توانید از آن استفاده کنید. این ربات در کنار آن که فعالیت مختلف را به شکل انسان گونه و با سرعت بالا انجام می دهد، به ایمن نگه داشتن اکانت شما نیز کمک می کند.

همچنین از دیگر ویژگی های Inflact می توان به نمایش دقیق آمارها، امکان فیلتر کردن کاربران و تعامل هدفمند در اینستاگرام، زمان بندی انتشار پست، نمایش هشتگ های محبوب و… اشاره کرد.

ربات اینستا Upleap

Upleap یکی از بهترین ربات های اینستاگرام است که می توانید در گوشی های آیفون از آن استفاده کنید. Upleap از طریق اتوماتیک کردن فعالیت های مختلف در اینستاگرام به شما این امکان را می دهد تا بتوانید روند جذب فالوور را در حساب خود افزایش دهید. نکته مهمی که باید بدانید این است که Upleap به شکلی برنامه نویسی شده است که از قوانین و الگوریتم های اینستاگرام عبور نمی کند و این مسئله باعث می شود تا پروفایل اینستاگرام شما هیچگاه بن نشود.

ربات اینستاگرام

پکیج ربات اینستاگرام ربات پک

یکی از بهترین ربات های اینستاگرام که می توانید از آن در سیستم عامل iOS استفاده کنید پکیج ربات پک است. این ربات در کنار حجم بسیار زیادی از فعالیت هایی که انجام می دهد دارای آموزش های حرفه ای و پیشرفته ای است که به شما کمک می کند تا بتوانید به بهترین شکل ممکن از پکیج ربات پک برای بهبود وضعیت اکانت اینستاگرام خود استفاده کنید.

در این مطلب نگاهی به بهترین ربات های اینستاگرام برای آیفون انداخته و تلاش کردیم تا در مورد هر یک از این ربات ها اطلاعات جامع و کاملی را به شما ارائه دهیم؛ توجه به نکات گفته شده در این مطلب به شما کمک می کند تا بتوانید به بهترین شکل ممکن از این ربات ها استفاده کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا